Keramická
ochrana laku

Keramické povlaky jsou mnohem více než tradiční povrchová ochrana vosky nebo pastami.

Keramická ochrana je pevné a trvanlivé spojení aplikovaného prostředku s povrchem auta. Výsledkem je vznik další vrstvy, tzv. nano povlak, s mnohem větší tvrdostí, leskem a hydrofobností pro chráněný povrch.

Aplikací keramického nátěru předchází důkladná příprava laku. Doba tohoto procesu a jeho složitost závisí na stavu laku, jeho kvalitě a očekávaném efektu.

Keramická ochrana laku je řešení doporučené pro nová ale rovněž i použitá vozidla, lesklá, matná a saténová vozidla. V každém případě povlak chrání lak a zachovává jeho krásu po dlouhou dobu.

Výběr správného detailingového studia, kterému svěřujeme naše vozidlo, je stejně důležitý jako správný výběr produktu ochrany našeho vozidla. Fireball doporučuje prověřená studia akreditovaných partnerů Fireball.

Je nutno pamatovat na to, že keramický povlak je investicí, která kromě zachování krásného vzhledu vozidla usnadňuje jeho průběžnou péči a zvyšuje hodnotu v případě prodeje.

Ultimate
Coating System

To je odpověď na očekávání nejvyšší kvality.

keramické povlaky Fireball jsou výrobky, které byly vytvořeny v technologicky vyspělém procesu syntézy s použitím nejkvalitnějších materiálů.

Jejich trvanlivost, tvrdost, samočisticí vlastnosti, extrakce lesku a hloubky barvy je kvalita, která uspokojí i ty nejnáročnější znalce krásy.

Talon - keramický povlak na ráfky a plasty

Talon povlak ve svém složení obsahuje silikon, což způsobuje dodatečnou pružnost a velkou odolnost vůči extrémně vysokým teplotám.

Výrobek lze úspěšně použít na brzdových třmenech závodních automobilů, kde teplota dosahuje až několika set stupňů Celsia.

Keramické povlaky Fireball trvale a velkolepě chrání povrch tím, že:

Získání skutečné
krásy
Poskytuje lesk a
barevnou hloubku
Samočištění
povrchů
Ochrana proti
UV záření
Ochrana proti
poškrábání
Ochrana proti
chemikáliím

Keramické vrstvy se trvale vážou na lak a zajišťují tak výjimečnou trvanlivost ochrany po mnoho let.

Podmínkou dlouhodobé ochrany je řádná průběžná péče a pravidelné kontroly prováděné jednou ročně.

Fixujeme krásu povrchu

Keramické povrchy Fireball fixují krásu chráněného povrchu, což z něj činí:

Odolné vůči škodlivým faktorům

Už se nemusíte obávat negativního dopadu slunečního záření, špatných povětrnostních podmínek nebo chemie, kterým je vystaven lak vašeho vozu.

Snadná péče

Díky samočisticím vlastnostem zůstává povrch déle čistý a jeho průběžné čištění a péče probíhají hladce a bez potřeby silných čisticích prostředků.

Potěší svou krásou po velmi dlouhou dobu

Sytá plná barva, oslnivá záře, příjemná hladkost na dotek, krása, kolem které nikdo jen tak lhostejně neprojde bez povšimnutí, to jsou rysy, které budou charakterizovat vaše auto.

Czech Polish English German