Certifikovaná studia

Certifikováno FIREBALL Detailing Studios, které prošlo ověřovacím procesem a garantuje nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb s použitím nátěrů FIREBALL.

 

Mapa zobrazuje pouze akreditovaná partnerská studia, kde mají zákazníci přístup k plné nabídce FIREBALL. Kromě toho spolupracujeme s ateliéry po celém Polsku, které nabízejí základní keramické povlaky FIREBALL (AEGIS, DEVIL'S BLOOD a SILLA). Zeptejte se na vybranou službu v důvěryhodném detailingovém studiu ve vašem okolí.

Pokud byste chtěli mít značku FIREBALL ve své nabídce, ověřte si, o jakou formu spolupráce máte zájem a kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře:

Kontaktovat

Staňte se partnerem FIREBALL

PRÉMIOVÁ AUTOKOSMETIKA

Obchody, které mají zájem o zavedení kosmetiky FIREBALL do své nabídky, získávají atraktivní slevy v závislosti na velikosti objednávky (k dispozici jsou dvě hodnotové úrovně) – zeptejte se na podrobnosti!

PROFESIONÁLNÍ KERAMICKÉ POVLAKY

Keramické povlaky FIREBALL jsou určeny pouze pro profesionální použití (nejsou k dispozici jednotlivým zákazníkům). Spolu s materiálem k úpravě povrchů automobilů poskytujeme marketingové materiály a rovněž technickou podporu.

Existují dva typy spolupráce s Detailing Studios a Car Dealerships:

Partner Studios – studia nabízející základní keramické povlaky FIREBALL pro lak: AEGIS, DEVIL'S BLOOD, SILLA, keramické povlaky na ráfky a plasty: TALON a hydrofobní povlaky: TYPHOON. Seznamte se se všemi detaily a výhodami spolupráce!

Akreditovaní partneři – studia nabízející ucelenou řadu keramických povrchových materiálů FIREBALL, včetně BUTTERFY a DOK DO. Tento typ spolupráce vyžaduje zkušenosti s aplikací základního nanášení námi dodávaných prostředků, školení na naší centrále a osobní schůzku v akreditovaném studiu. Poznejte všechny detaily a výhody spolupráce!

Vyplňte formulář

    Správcem osobních údajů je Jakub Cincibus, IČ: 01654381. Vaše údaje budou zpracovány na základě čl. 6 odst. a) GDPR za účelem kontaktování a prezentace obchodní nabídky. Údaje budou uloženy až do podání rezignace. Poskytnutí údajů je dobrovolné, avšak odmítnutí poskytnutí údajů vede k nemožnosti odeslání formuláře. Dále máte právo požadovat přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz nebo omezení zpracování a právo vznést námitku proti zpracování.

    Czech Polish English German